Parkování letiště Praha promo kód: Parkujte u letiště s výraznou slevou a bez starostí

Máte před sebou cestu do zahraničí a budete se z Prahy přepravovat letecky? Víte, jak se přitom vyhnete celé řadě stresových situací a navíc ušetříte nezanedbatelnou částku peněz? Zvolte 1.parking a využijte pro parkování letiště Praha promo kód, který je zároveň rezervací, místenkou a slevovým kupónem.

Jak funguje promo kód pro parkování na letišti v Praze

Získat prostřednictvím promo kódu všechny výhody při parkování letiště Praha je pohádkově snadné a uskutečnitelné z pohodlí domova několika kliknutími. Co je třeba udělat?

Rezervovat termín přes formulář

Vaším prvním úkolem je vyplnit rezervační formulář, který najdete na našich webových stránkách. Je dokonale návodný a povede vás tak, že úplná rezervace bude hotova v několika málo minutách.

Objednávkový formulář už automaticky vypočítá slevu

Automaticky rezervací online získáváte slevu, kterou systém sám vypočítá, aniž byste vygenerovaný promo kód museli někam zadávat. Kromě slevy se navíc denní poplatek snižuje úměrně tomu, kolik dní vozidlo na parkovišti bude. Proto při parkování letiště Praha cena může být dost proměnlivá.

Zaplatit pomocí platebních údajů

Zaplatit můžete až na místě jak v hotovosti, tak i kartou. Zrušení rezervace je bez jakéhokoliv stornovacího poplatku.

Doprava a parkování

Naše parkoviště je dobře dostupné a při příjezdu můžete využít naší navigace ve směrech z Prahy i od západu. Vaše místo bude ve stanovenou dobu připravené a na parkovišti se nezdržíte dlouho.

My jsme 1.parking a ve srovnání parkování letiště Praha si vedeme velmi dobře. Držíme si solidní nízkou cenu a za ni nabízíme řadu benefitů. Vyzkoušejte parkování s námi a přesvědčte se sami.

Pro koho platí promo kód (sleva) pro parkování u letiště

Prostřednictvím promo kódu získaná sleva je udělovaná všem klientům, kteří si sjednají rezervaci online.

Dopravní prostředky

Na našem parkovišti 1.parking poskytujeme parkovací plochu pro osobní motorová vozidla standardních rozměrů přes SUV, dodávky a obytné karavany.

Bez časového omezení

Standardně v našem ceníku počítáme s počtem maximálně 30 parkovacích dní. To však neznamená, že nemůžete v případě potřeby u nás parkovat déle, na podrobnostech a finančních podmínkách se v konkrétním případě domluvíme dohodou.

Klienti s handicapem

Handicapované osoby mají na našem parkovišti zaručeno nadstandardní zacházení a asistenci. Osobám staršího věku či osobám s nějakým druhem postižení vycházíme maximálně vstříc.

Promo kód je určen pro každého, a protože každá ušetřená koruna se hodí, bylo by nerozumné ho při potřebě parkovacího místa nevyužít. Získejte ho u nás.

Výhody parkování s promo kódem na letišti v Praze

Výrazně ušetříte sve finance

Využití parkování u s promo kódem je nejlevnější a nejrozumnější varianta, proto parkování letiště Praha zdarma je sice možné, ale výrazně se zvyšuje nebezpečí poškození nebo krádeže vozidla.

Vůz pod permanentním dohledem

Na placeném hlídaném parkovišti všechna auta střeží kamery 24 hodin denně, navíc je na letišti přítomen personál, který kromě transferu osob zajišťuje průběžnou kontrolu a řešení případných problémů.

Transfer na letiště a zpět

Řidiči na letišti jsou v pohotovostní režimu 24 hodin sedm dní v týdnu. Pasažéry na letiště (včetně dětí v autosedačkách) odvážejí bezprostředně po zaparkování, na odvoz z letiště postačí nás telefonicky kontaktovat.

FAQ - Pro parkování s promo kódem

Pokud máte další otázky týkající se parkování u letiště Václava Havla v Praze, zde najdete odpovědi na některé časté dotazy:

Promo kód je využitelný při online rezervaci, platba může být provedena jak online, tak kartou či hotově až při zaparkování.
V případě zpoždění či změny termínu nás kontaktujte na telefonu nebo emailové adresa, situaci budeme řešit podle toho, jak bude změna zásadní. Rozhodně se nemusíte obávat nějaké penalizace.
Promo kód je jinými slovy slevový kupón a jeho hlavní funkcí je finanční odměna zákazníkovi za využití služeb a komunikaci online, která je pro nás optimální. Dalším bonusem je, že vybízí k rezervaci v předstihu, a tím snižuje stres a starosti se sháněním místa na poslední chvíli.

Kontaktujte nás

Adresa

Třinecká 679, 273 43 Buštěhrad

Telefon

+420 792 480 580​

Email

info@1parking.cz