Skvělé destinace pro dovolenou s dětmi u moře

Hledáte nejlepší destinaci pro dovolenou s dětmi u moře? Dobře víme, jak složité je vyznat se v ohromné nabídce.

Právě proto jsme pro vás připravili pár rychlých tipů na destinace, kde se vaše děti zabaví a vy si užijete zaslouženou dovolenou.

Nevíte si rady, kam s vaším autem před dovolenou? S jistotou zaparkujte na našem nepřetržitě hlídaném parkovišti a my vás s dětmi rádi dopravíme na letiště!

Obsah

4 kroky, jak vybrat ideální dovolenou s dětmi u moře

Podle destinace

Výběr destinace ovlivní hlavně cenu, vzdálenost a typ dopravy. Bát se nemusíte ani letu. Letiště i letecké společnosti s dětmi počítají a vám se stačí zaměřit pouze na to, jak dlouho před odletem být na letišti.

Dostatek vyžití pro děti

Dostatečné množství zábavy je tím nejdůležitějším kritériem. Ideální hotel by měl mít ve svém areálu aquapark s velkým množstvím tobogánů a skluzavek a samozřejmě brouzdaliště.

Hodit se budou také dětské koutky, venkovní hřiště nebo zajímavá místa v okolí na výlety. Skvělým bonusem jsou animátoři, kteří dětem zajistí celodenní program.

Dobré a zdravé stravování

Děti umějí být velmi vybíravé, s čímž řada hotelů více než počítá. Do své nabídky proto zařazují velké množství ovoce a zeleniny, mnoho druhů zmrzlin a ledových tříští. U hlavních chodů spoléhají na dětské klasiky třeba v podobě boloňských špaget.

Podle typu pláže

Pro děti je ideální písčitá pláž nejlépe s jemným pískem a s pozvolným vstupem do moře. I tohle opomíjené kritérium vám pomůže zažít nejlepší dovolenou u moře.

Víme, jak jsou pro vás děti důležité

Bezplatně vám proto půjčíme autosedačku na tranzit na letiště.

Kam v letošním roce na dovolenou s dětmi k moři

Bulharsko

K oblibě Bulharka přispívá krátká doba letu, krásné pláže a také cenově dostupné ubytování a restaurace. Aquaparky v poslední době přibývají a děti se tak nudit nebudou.

Hotel Park Hotel Golden Beach

Tento hotel se pyšní svou polohou, neboť leží přímo u 4 km dlouhé pláže v centru Zlatých písků. Služby saun, vířivek a fitness nabízí za rozumnou cenu.

Hotel Holiday village

Tento hotel se nachází v klidné zátoce mimo rušná pobřeží. Ubytování poskytuje v moderních bungalovech uprostřed borovicového lesa, kde najdete i aquapark a další vyžití pro děti.

Itálie

Celou Itálii obklopují písčité pláže s pozvolným vstupem do klidného moře. Sever Itálie pak nabízí kromě opravdu jemného písku také blízkost hor, které se stanou ideálním tipem kam na dovolenou v září.

Bibione, Veneto

Bibione je přímo stvořeno pro dovolené rodin s dětmi. Kromě písčité pláže na vás čeká řada aktivit včetně půjčovny kol nebo šlapadel a spousty zábavy, jak pro dospělé, tak i pro ty nejmenší.

Santa Teresa Gallura, Sardinie

Santa Teresa Gallura nabídne kromě písčité pláže a pozovlného vstupu do moře také čirou vodu.

Dopravte se pohodlně za 10 minut přímo před budovu letiště

Neplatíte nic za transit s rezervací místa na 1 parking.

Chorvatsko

Chorvatsko je tradiční českou destinací. Za jeho oblibou stojí cenová dostupnost, krátká dojezdová a vzdálenost a široké spektrum možností zábavy.

Poreč Istria

Toto letovisko vás nadchne především svými aquaparky a atrakcemi pro děti.

Lopar, Rab

Letovisko Lopar se pyšní označením family friendly. Na části zvané Rajská pláž oceníte jemnost místního písku.

Turecko

Turecko je díky teplému klimatu perfektním tipem kam v říjnu k moři. Navíc patří mezi tobogánovou velmoc.

Hotel Royal Wings

Hotel se nachází pouze 15 km od letiště a nadchne vás velkým množstvím tobogánů.

Hotel Turquoise

Svou větší vzdálenost 65 km od letiště hotel vykompenzuje bohatým animačním programem, řadou tobogánů a soukromou pláží.

Egypt

A pokud váháte kam v listopadu k moři, pak je Egypt skvělou možností. Egyptské hotely jsou doslova dětským rájem plným dětských koutků, atrakcí a animačních programů. Pro rodiče je zase atraktivní cena, za kterou získáte opravdový luxus.

Hotel Alf Leila Wa Leila, Hurghada

Bazénový ráj s 9 bazény nabízí pestré animační programy, dětské hřiště i miniklub pro děti. Na rodiče čeká zábavu na minigolfu.

Hotel Blend El Phistone Beach Resort, Marsa Alam

Děti si užijí zábavu v miniklubu, na bohatých animačních programech a na plážích s jemným pískem u hotelu.

Závěr

Ubytování tvoří klíčovou část dovolené, a proto si ho pořádně rozmyslete. Myslete na dostatečné množství zábavy, prozkoumejte jídelní lístky a zaměřte se na písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Pokud na dovolenou letíte, perfektní parkování letiště Praha seženete na parkovišti 1 parking.

Nekažte si dovolenou hledáním parkovacího místa

Mějte své místo jisté a rezervujte si ho ještě dnes!